Registrace

Připravili jsme pro Vás několik balíčků, které, jak doufáme, osloví nejen Vás, ale také by vám mohly umožnit pozvat své kolegy z řad Vašich týmů.

EARLY BIRD KONFERENČNÍ PAS
2 500 KčE
arly Bird ! Limitovaná edice vstupenek za zvýhodněnou cenu. V prodeji do 2.11.2021.

Balíček obsahuje: účast na odborné části konference (materiály, 2x coffee break, oběd), účast na slavnostním galavečeru (welcome drink, doprovodný program, předání Výročních cen, slavnostní raut).

3.12.2021

TEAM 2 + 1 s 50% slevou
7 250 Kč


I když nejste čtyři z jednoho zařízení, přesto si zasloužíte odměnit. Máme pro Vás novinku. V případě, že registrujete 3 ze svého teamu, třetí pojede s 50% slevou.

Balíček zahrnuje pro všechny 3 osoby: účast na odborné části konference (materiály, 2x coffee break, oběd), účast na slavnostním galavečeru (welcome drink, doprovodný program, předání Výročních cen, slavnostní raut).

3.12.2021 

TEAM 3 + 1 zdarma
8 700 Kč


Užijte si konferenci naplno a s týmem ! V případě, že se z Vašeho zařízení přihlásí 3 účastníci, registraci 4. účastníka od nás obdržíte zdarma !

Balíček zahrnuje pro všechny 4 osoby: účast na odborné části konference (materiály, 2x coffee break, oběd), účast na slavnostním galavečeru (welcome drink, doprovodný program, předání Výročních cen, slavnostní raut).

Zvýhodněné balíčky jsou určeny pouze pro provozovatele a majitele hotelů, penzionů, restaurací a škol.

3.12.2021

GALA VEČER
1 500 Kč


Přejete si vstup pouze na galavečer s předáváním Výročních cen?  Sice nám budete na konferenci chybět, ale i na tuto variantu jsme mysleli.

Tato nabídka je určena právě Vám.  Slavnostní zakončení konference proběhne v nádherném sálu hotelu Best Western International Brno, který Vás okouzlí svojí jedinečnou atmosférou.

Vstupenka obsahuje: welcome drink, doprovodný program, závěrečné předání Výročních cen a slavnostní raut.

3.12.2021

Ceny neobsahují DPH.  Vzhledem k současné situaci nebudeme uplatňovat storno poplatky v plné výši. Vyplněním přihlášky souhlasíte, že v případě zrušení registrace  po 25.11.2021 bude účtován pouze administrativní poplatek ve výši 500,- Kč/osoba. Nevztahuje se na zrušení z důvodu případného nařízení KHS nebo MZ k omezení hromadných akcí, karantény, zdravotních důvodů atd.

Akce bude kapacitně omezena s ohledem na zajištění bezpečnosti účastníků.

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ:

Konferenční balíček
Člen AHR ČR
Účastník 1

Upozorňujeme, že přihláška na akci je závazná.

Po obdržení přihlášky bude účastníkům vystavena faktura.

V případě, že se účastníte pouze  Valné Hromady AHR ČR – účast je zdarma.

KONTAKT

Asociace hotelů a restaurací ČR, Revoluční 13, Praha 1

Klára Stárek Zachariášová, tel.: +420 774 345 454, e-mail: zachariasova@ahrcr.cz

www.ahrcr.cz