Registrace

Připravili jsme pro Vás několik balíčků, které, jak doufáme, osloví nejen Vás, ale také by vám mohly umožnit pozvat své kolegy z řad Vašich týmů.

KONFERENČNÍ PAS
2 900 Kč


Nestihli jste early bird nabídku? Nevadí. Byla by škoda si akci nechat ujít. Cena konferenčního pasu je i tak pořád zajímavá. 

Balíček obsahuje: účast na odborné části konference (materiály, 2x coffee break, oběd), účast na slavnostním galavečeru (welcome drink, doprovodný program, předání Výročních cen, slavnostní raut).

21.1.2021

TEAM 3 + 1 zdarma
8 700 Kč


Užijte si konferenci naplno a s týmem ! V případě, že se z Vašeho zařízení přihlásí 3 účastníci, registraci 4. účastníka od nás obdržíte zdarma !

Balíček zahrnuje pro všechny 4 osoby: účast na odborné části konference (materiály, 2x coffee break, oběd), účast na slavnostním galavečeru (welcome drink, doprovodný program, předání Výročních cen, slavnostní raut).

Zvýhodněné balíčky jsou určeny pouze pro provozovatele a majitele hotelů, penzionů, restaurací a škol.

21.1.2021

TEAM 2 + 1 s 50% slevou
7 250 Kč


I když nejste čtyři z jednoho zařízení, přesto si zasloužíte odměnit. Máme pro Vás novinku. V případě, že registrujete 3 ze svého teamu, třetí pojede s 50% slevou.

Balíček zahrnuje pro všechny 3 osoby: účast na odborné části konference (materiály, 2x coffee break, oběd), účast na slavnostním galavečeru (welcome drink, doprovodný program, předání Výročních cen, slavnostní raut).

21.1.2021 

GALA VEČER
1 500 Kč


Přejete si vstup pouze na galavečer s předáváním Výročních cen?  Sice nám budete na konferenci chybět, ale i na tuto variantu jsme mysleli.

Tato nabídka je určena právě Vám.  Slavnostní zakončení konference proběhne v nádherném sálu hotelu Best Western International Brno, který Vás okouzlí svojí jedinečnou atmosférou.

Vstupenka obsahuje: welcome drink, doprovodný program, závěrečné předání Výročních cen a slavnostní raut.

21.1.2021

Ceny neobsahují DPH.  Vzhledem k současné situaci nebudeme uplatňovat storno poplatky v plné výši. Vyplněním přihlášky souhlasíte, že v případě zrušení registrace  po 16.11.2020 bude účtován pouze administrativní poplatek ve výši 500,- Kč/osoba. Nevztahuje se na zrušení z důvodu případného nařízení KHS nebo MZ k omezení hromadných akcí, karantény, zdravotních důvodů atd.

Akce bude kapacitně omezena s ohledem na zajištění bezpečnosti účastníků.

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ:

Konferenční balíček
Člen AHR ČR
Úcast na Valné Hromadě
Účastník 1

Upozorňujeme, že přihláška na akci je závazná.

Po obdržení přihlášky bude účastníkům vystavena faktura.

V případě, že se účastníte pouze  Valné Hromady AHR ČR – účast je zdarma.

KONTAKT

Asociace hotelů a restaurací ČR, Revoluční 13, Praha 1

Jan Sádecký, tel.: +420 773 236 303, 236 042 381, e-mail: sadecky@ahrcr.cz

www.ahrcr.cz