Společenský program

3.12.2021

Společenský večer s předáváním výročních cen AHR ČR

Vážení hosté,

je nám ctí pozvat Vás na již tradiční společenský večer, který se koná v pátek 3.12.2021 od 20:00 hodin ve slavnostních prostorách hotelu Best Western International Brno. Jako naši hosté se můžete těšit na živou hudbu, další zábavu a pro posílení duše i těla budou připraveny kulinářské zážitky mistra šéfkuchaře hotelu Best Western International Brno. Součástí završení slavnostního večera je také předání Výročních cen AHR ČR, které jako vždy nabídne nezapomenutelný zážitek. Avšak úplným završením společenského večera nemusí být jen předání Výročních cen AHR ČR, pamatovali jsme i na společenské vytrvalce, pro které máme připravenou After party. Těšíme se na Vás.

Adresa

Hotel Best Western International Brno

Husova 16/200, 602 00, Brno - střed

Začátek

20:00

Cabaret des Peches

Studium celoé historie, inspirovace interiéry i cabaretním repertoárem – tak vznikl  Cabaret des Péchés – kabaret hříchů. Místo, kde se setkává umění nejrůznějších stylů. Místo, kde je možné úplně všechno. Kde myšlenky necháte stranou, vnější svět zůstane za dveřmi a vy vstoupíte jako nepopsaný papír, do kterého zaznamenáme jen ty nejlepší vzpomínky.

Adresa

Hotel Best Western International Brno

Husova 16/200, 602 00, Brno - střed

Začátek

20:00

Poznejte Brno se zvýhodněnou turistickou kartou BRNOPAS

Vážení účastníci,  vzhledem k poslednímu vývoji epidemiologické situace jsme se rozhodli bohužel neuskutečnit oblíbenou G2G párty, která byla původně plánována jeden den před samotnou konferencí. Omlouváme se za tuto situaci, ale v současné době, kdy se zvyšují případy nákazy nechceme riskovat zdraví Vás, našich zaměstnanců ani ostatních účastníků akce, včetně našich partnerů. Věříme, že toto rozhodnutí pochopíte.

Touto skutečností nic nekončí, naopak, rádi bychom Vás informovali, že se Vám otevírá hned několik možností s tzv.  Brnopasem , který si můžete pořídit hned při příjezdu na recepci hotelu Best Western International Brno, za zvýhodněnou cenu 100,- Kč/osoba.

Tato karta zahrnuje:

zajímavé slevy  a vstupy zdarma  i do 5 TOP cílů (zahrady brněnských vil, na věž Staré radnice, do brněnského podzemí, katedrály sv. Petra a Pavla a do brněnské ZOO),

- ušetří čas i peníze a zajistí cestování městskou hromadnou dopravou zcela zdarma,

- TIP! Možnost přednostně zakoupit vstupenky do vily Tugendhat.

Adresa

Hotel Best Western International Brno

Husova 16/200, 602 00, Brno - střed