Společenský program

2. 12. 2021

Neformální večeře

Vzhledem k současným okolnostem rostoucího počtů nakažených i nejistým vyhlídkám  jsme se rozhodli GTG party spojenou s kabaretním představením neuspořádat. Zároveň ovšem předpokládáme, že velká část našich hostů má zájem setkat se navzájem, vidět se po čase s kolegy a sdílet své zkušenosti,  od 19:00 proto pro Vás bude připravena večeře/raut a vína našich partnerů v hotelu International.

Adresa

Hotel Best Western International Brno

Husova 16/200, 602 00, Brno - střed

Začátek

19:00

3. 12. 2021

Společenský večer s předáváním výročních cen AHR ČR

Vážení hosté,

je nám ctí pozvat Vás na již tradiční společenský večer, který se koná v pátek 3. 12. 2021 od 20:00 hodin ve slavnostních prostorách hotelu Best Western International Brno. Jako naši hosté se můžete těšit na živou hudbu, další zábavu a pro posílení duše i těla budou připraveny kulinářské zážitky mistra šéfkuchaře hotelu Best Western International Brno. Večeře se bude podávat formou banketu. Součástí završení slavnostního večera je také předání Výročních cen AHR ČR, které jako vždy nabídne nezapomenutelný zážitek. Avšak úplným završením společenského večera nemusí být jen předání Výročních cen AHR ČR, pamatovali jsme i na společenské vytrvalce, pro které máme připravenou After party. Těšíme se na Vás.

Adresa

Hotel Best Western International Brno

Husova 16/200, 602 00, Brno - střed

Začátek

20:00

Poznejte Brno se zvýhodněnou turistickou kartou BRNOPAS

Programem konference ale nic nekončí, naopak, rádi bychom Vás informovali, že se Vám otevírá hned několik možností s tzv.  Brnopasem , který si můžete pořídit hned při příjezdu na recepci hotelu Best Western International Brno, za zvýhodněnou cenu 100 Kč za osobu.

Tato karta zahrnuje:

zajímavé slevy  a vstupy zdarma  i do 5 TOP cílů (do zahrad brněnských vil, na věž Staré radnice, do brněnského podzemí, katedrály sv. Petra a Pavla a do brněnské ZOO),

- ušetří čas i peníze a zajistí cestování městskou hromadnou dopravou zcela zdarma,

- TIP! Možnost přednostně zakoupit vstupenky do vily Tugendhat.

Adresa

Hotel Best Western International Brno

Husova 16/200, 602 00, Brno - střed